,  

„Współpracę z Mają zaliczam do bardzo radosnych etapów mojego życia” – Edyta Górniak

Jest też informacja, kiedy wyjdzie nowa płyta.

Edyta Górniak po rozwiązaniu współpracy z Mają Sablewską udzieliła wywiadu magazynowi Sukces, w którym jeszcze raz wyjaśniła powód rozstania ze swoją menadżerką.

Maja podjęła rolę, która nie jest spójna z rolą menadżera. Nasze marzenia i cele zbyt mocno się rozbiegły. Mogę pracować jedynie z ludźmi, którzy wyznają te same pasje i są w pełni świadomi odpowiedzialności, jaką im powierzam zapraszając do współpracy . Idę pełną parą. Jeśli ktoś dotrzymuje mi kroku, to super . Jeśli nie, trudno. Współpracę z Mają zaliczam do bardzo radosnych etapów mojego życia – wyznała piosenkarka.

Cały czas zastawiamy się wszyscy co będzie z nową płytą Edyty Górniak i nie ukrywamy, że mamy wiele wątpliwości co do jej wydania.

Jestem z jednej strony bardzo wyciszona wewnętrznie, z drugiej podekscytowana. Trochę też zniecierpliwiona oczekiwaniem na muzyczny „poród”. Chciałabym, żeby płyta była gotowa jak najszybciej. Ale padło już tyle deklaracji, że nie chciałabym składać kolejnej. Długo czekałam, żeby wejść do studia i z prawdziwą chęcią nagrywać piosenki. Płyta będzie w opakowaniu nowoczesnej aranżacji, ale z duszą. Trochę jak w kompozycjach Alicii Keys czy Beyonce. Będzie kilku producentów, bo każdy jest dla mnie inną inspiracja – zdradza Edyta.

Oby poród nie był zbyt bolesny, wtedy potrzebne by było znieczulenie 😉 Czekamy na nową płytę.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.