,  

„Wraca do poziomu rynsztoka” – Najman o Dodzie

Lizanie plastikowego penisa to nic innego, jak powrót do przeszłości.

Kariera Dody wisi na włosku. Artystka robi wszystko by nadal śpiewać, chociaż sama na swoim profilu Facebooka któregoś dnia napisała, że wysiada. Wpis był komentowany na różne sposoby. Doszukiwano się nawet ciąży u Doroty. Teraz do głosu doszedł Marcin Najman, który twierdzi, że to już koniec królowej pop.

– Lizanie plastikowego penisa to nic innego, jak powrót do przeszłości. Powrót do rynsztoka – ocenia Marcin Najman w rozmowie z „Super Expressem”. – Wydaje mi się, że jest to spowodowane brakiem gotówki. No bo dlaczego wkładała penisa do buzi?

Kiedy kariera Dody małymi krokami zaczyna legnąć w guzie, Najman chyba znowu chce na siebie zwrócić uwagę. Dawno nie pisaliśmy o byłym ochroniarzu Joli Rutowicz.

Ona już nie potrafi się zatrzymać. Bo przecież musi płacić rachunki, na które nie jest i nigdy już nie będzie w stanie, bez rozgłosu, sama zarobić. Wiele osób martwi się o Dodę, że coś się z nią dzieje niedobrego dodaje.

– Jest zagubiona, odchodzą od niej ludzie, menedżerowie, asystentki, wielu osobom jest winna pieniądze – dodaje inny informator, który pragnie pozostać anonimowy. – Od dłuższego czasu mówi się, że przehulała swój dobytek – tłumaczy.

Chodzi o to zdjęcie z penisem

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.