,  

Wróżka mi powiedziała, że mam się słuchać samej siebie – Doda

 Kiedy będzie premiera jej pierwszego nowego singla, kiedy wyjdzie za mąż, i czy przerwie karierę na rok, by nauczyć się języka?

Mazur


Doda udzieliła dość obszernego wywiadu dla Faktu. Reporter tabloidu zadawał pytania w tematach na które co dzień się plotkuje. Co z jej chorym kręgosłupem? Kiedy wychodzi za mąż, i co z obiecaną płytą i wiele innych.

Wybrane pytania:

A jak przygotowania do nowej płyty?

Sama nie wiem, jak daję sobie z tym radę. Singiel jest już gotowy, premiera pod koniec czerwca. Myślę, że nad teledyskiem zaczniemy pracować na początku lipca. Myślę, że na początku sierpnia będzie jego premiera.

Czy zamierzasz podbić rynek zagraniczny?

– Jak tylko wydamy płytę, to z pewnością będę chciała, żeby usłyszała ją Europa i reszta świata, bo jest naprawdę bardzo dobra. Ale o tym przekonacie się sami w odpowiednim czasie. Jedno jest pewne, dobrze, że jest taka cisza przed burzą. Nie będę nic mówić, bo chcę, żeby to było zaskoczeniem dla wszystkich. Najważniejsze jest to, że będzie bardzo, bardzo szałowo.

Narzeczony jej pomaga ale nie dlatego , że jest chora. Nie będzie z nim śpiewała w duecie. Przygotowania do ślubu idą w linii prostej.

Więcej możecie przeczytać w Fakcie: Doda nieraz wyjdzie za mąż?
źródło: Fakt.pl


Mazur

Mazur

Mazur

Mazur

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.