,  

Węgrowska rozbierze się dla staruszka Hefa!

ImageGdy pływała na jachcie ujrzał jej tyłek Hugh Hefner. Podobno zachwycił sie jej wdziękami.


Kilka tygodni temu Iwona Węgrowska pozowała do zdjęć na łódce na jeziorze Michigan w Chicago.  Mimo, że ma dopiero 28 lat trudno jest w to uwierzyć. Iwon bardzo str się wyglądać na więcej lat ale lubi też okazywać swoje wdzięki. Zdjęci jej dużego biustu i pośladków bardzo spodobały się Hugh Hefnerowi, który zaprosił Iwonę do współpracy! O tym Węgrowska pochwaliła się w Wp TV.

Dostałam propozycję amerykańskiego Playboya, to zaszczyt, bo tylko jedna Polka miała tą sesję i teraz ja jak byłam w Stanach dostałam taką propozycję, bardzo się cieszę i zastanawiam nad tym – mówi z dumą o swoim sukcesie. Moi menedżerowie nad tym czuwają i mówią, że już dosyć tego rozbierania, już miałaś dwie sesje! Ale dotarły zdjęcia do Hugh Hefnera, bardzo mu się spodobały, i chce zrobić taką edycję z czarnymi dziewczynami i naprawdę mi to zaproponował, naprawdę, ja byłam w siódmym niebie, i ja myślę, że ja się zgodzę na to, bo to jednak zaszczyt na amerykańskiej okładce.

W końcu przyznała się publicznie co w sobie poprawiła'

Bardzo dawno poprawiłam sobie piersi, ale nie dużo, ale jednak są ładniejsze, jędrniejsze, nie ma co ukrywać… usta wyglądają jakby były spuchnięte, też pewnie sobie je napompowała.

Trochę poprawiła biust? Wcześniej wyglądał tak

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Węgrowska rozbierze się dla staruszka Hefa!, 10.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.