,  

Woliński dogryza Pirógowi

sam rzadko kiedy konczy imprezę stojac na własnych nogach

Dawid Woliński nie szczędził przykrych słów i uszczypliwości uczestniczkom Top Model. Inaczej jest w Grycankami, te wychwala i uznał nawet, że Marta jest najlepiej ubraną Polką.

Projektant na swoim profilu Facebooka, stwierdził, że milionerki krytykują tylko biedni , miał na myśli Kubę Wojewódzkiego i Michała Piróga. Po tym drugim pojechał ostro!

widzę , że wielu z Was nie rozumie o co chodz;-(…nie chodzi o promowanie grubasków i otyłości…tylko o tolerancje, że na tym świecie jest miejsce dla kazdego i każdy ma prawo , żeby żyć zgodnie ze swoimi zasadami…Michał Piróg je atakuje i im ubliża zasłaniając sie zdrowym trybem zycia…a sam rzadko kiedy konczy imprezę stojac na własnych nogach, ale sam wybrał taką drogę i ja to toleruje mimo że nie jest to zdrowe…więc jak widzę, że ubliża ludziom z nadwago to sie zastanawiam…z jakiej racji??? Akurat ja popieram zdrowy tryb zycia i kazdego dnia jestem na silowni wiec nie chodzi o promocje Grycanek ale o ich prawo do zycia wg wlasnych zasad.[pisownia oryginalna]

Zgadzacie się?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 4.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Woliński dogryza Pirógowi, 4.5 out of 10 based on 2 ratings

You must be logged in to post a comment.