Woli być żoną i matką niż gwiazdą!

 Edyta Pazura nie pcha się do show-biznesu, woli być żoną i matką. Dziś tak twierdzi.


Edyta Pazura poznała swojego męża w pociągu. Po niedługim czasie para sięp obrała, zaraz po tym Edytka urodziła córeczkę. Cezary, mąż Edyty wprowadził swoją żonę w świat show-biznesu, ta jednak nie pcha się do niego, bo jak twierdzi woli być matką żoną i kochanką?

Zakładam taką sytuację, że kiedyś zrobi się cisza, „Looksus” się skończy, a ja włożę kuchenny fartuszek i będę gospodynią domową i matką. Wiem, że też mi będzie dobrze. Nie mam z tym problemu – mówi Faktowi żona Cezarego Pazury Edyta.

Mało tego, jej nie zależy na kolejnych edycjach telewizyjnych.

Myślę, że gdybym teraz coś sama zaproponowała, to zrobiłaby się medialna burza wokół mnie, że się pcham, by robić karierę, że nie wiadomo, co sobie wyobrażam – mówi dalej Edyta.

Podobno małżeństwo ze znanym aktorem nic ją nie zmieniło.

Warszawa i życie u boku aktora nie przewróciły mi w głowie. Wciąż jestem domatorką i rodzina jest dla mnie wszystkim. Gdy pojawiłam się u boku męża, większość sądziła, że głównie zależy mi na karierze. Dziś jestem żoną i mamą  i już nikomu nie muszę niczego udowadniać – mówi Edyta.

Przez ostatni rok trochę się zapędziłam i czasami sobie nie radzę. „Looksus”, praca przy filmie, praca licencjacka i cotygodniowe dojazdy na zajęcia. Mam 22 lata, a czasami czuję się, jakbym miała jakieś 35. Chodzę spać o pierwszej, wstaję o szóstej – mówi.

No cóż, samo życie. Nie ma tak łatwo ale zawsze można wynająć nianię albo sprowadzić babcię. A co do pchania się do show-biznesu. Zobaczymy za parę lat, kiedy Edytka skończy studia.

Czytaj też: Kasia Glinka zbije fortunę?
źródło: Fakt.pl


Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.