,  

Wokal i taniec w trzecim półfinale programu „Mam talent”

tvn

Bukmacherzy postawili na wokal i wygrali, jak będzie w kolejnym odcinku show?

Sprawdziły się prognozy ekspertów Star-Typ Sport (STS) z poprzedniego tygodnia – w kolejnym odcinku programu czołowe miejsca zajęli wokaliści. To już drugi półfinał, w którym wokal gra pierwsze skrzypce. Czy 6 listopada wygra taniec?

Wybór zwycięzcy w drugim półfinale nie należał do najprostszych – zarówno grupa Me, Myself and I, Damian Skoczek, jak i Sabina Jeszka dali piękny popis swoich umiejętności wokalnych. Poziom śpiewających uczestników jest coraz wyższy. Faworytką okazała się Sabina Jeszka z Rybnika, która wykonała piosenkę z repertuaru Beyonce.

Prognozy ekspertów STS wskazują równe szanse aż trojga półfinalistów na awans do ścisłego finału w sobotnim odcinku. Finałowy skład stanowią śpiewający panowie: Paweł Paprocki, Piotr Lisiecki oraz stepująca grupa The Prisoners.

Przypuszczamy, że będzie podobnie jak w poprzednich półfinałach. Najwyżej oceniane przez widownię były występy wokalne. Cieszą się one również sporym powodzeniem u jury. Największą konkurencją dla 9 – letniego Pawła Paprockiego i 17 – letniego Piotra Lisieckiego jest stepujący zespół The Prisoners – komentuje Michał Rurański, ekspert Star-Typ Sport.

Oprócz trzech faworytów w sobotnim odcinku popis swoich umiejętności dadzą grupy: Krakowska Szkoła Wushu, określona mianem „latających mistrzów chińskich sztuk walki”, tercet wokalny Mocha, akrobaci Ania i Jacek, zespół taneczny Iskierka oraz pantomima w wykonaniu Joe’go Williamsa. Zwycięzcę tradycyjnie wybiorą widzowie za pomocą głosowania SMS, jurorzy zaś rozstrzygną głosowaniem, kto z drugiego i trzeciego miejsca zaprezentuje się w finale.

Jak myślicie kto wygra jutro?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.