, ,  

Wojna na biusty?

  Tylko nas dwoje zaczyna coraz bardziej wzbudzać emocje i nie dlatego, że poziom uczestników amatorów jest coraz wyższy.


Tylko nas dwoje coraz bardziej chce się oglądać? Być może ale chyba tylko dla strojów jakie gwiazdy zakładają na siebie.

Doda na pewno ostatnio wszystkich szokuje. Kiedyś szokowała swoim śpiewem, później skandalami a teraz strojami. I jak poprzednio swoim dość oryginalnym strojem pozytywnie zadziwiła nawet innych w Europie to teraz zaskoczyła wszystkich na odwrót. Czytając wiele wypowiedzi w sieci na temat ubioru piosenkarki w ostatnim odcinku, gwiazda została podsumowana negatywnie. Nie chcemy nawet powtarzać tego co pisaliście. Jednym słowem artystka założyła na siebie coś z lateksu coś co by można chyba kupić w sex-shopie.

Kasia Cichopek też się tym razem nie popisała albo styliści, którzy ją ubrali. Ciasny gorset jaki miała na sobie nie mieścił piersi, które te gdyby tylko mogły, by wyskoczyły. Do gorsetu dżinsy. Ten strój raczej nadawał się na randkę z chłopakiem niż do programu.

Ewie Wachowicz w poprzednim odcinku też ktoś założył suknię jakby z młodszej i szczuplejszej  siostry. Piersi jej tak się gniotły, że mało nie udusiły byłej Miss Polonii.

Czym nas zszokują styliści w kolejnym odcinku?Polsat

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.