, ,  

Wojna między Wellman, Rusin i Kuźniarem

Michał Pieściuk/Klepczyński / newspix.pl

Wellman trzyma z Kuźniarem, Rusin w tej potyczce jest sama, o co poszło?

Jakiś czas temu Kinga Rusin w jednym z wywiadów wyśmiała krągłości Doroty Wellman. Dorota nie pozostała jej dłużna. Gdy tylko na rynku pokazała się książka Kingi, prezenterka TVN wyśmiała dzieło swojej koleżanki.

Dalej było jeszcze lepiej. Gdy TVN zbierał skład jury i prowadzących w X-Faktor, każda z pań chciała wcisnąć do show swojego dobrego znajomego. Kinga poleciał Bartka Węglarczyka, Dorota Jarosława Kuźniara.

Dorota i Jarek znają się od dawna i bardzo się lubią. Dorota zawsze bierze go w obronę – powiedział Na żywo ich wspólny znajomy.

Ten się jak się okazuje nie jest zbyt wygadany na wizji, i nie ma kontaktu z widzami. Jeśli się nie poprawi co obiecuje Wellman,  druga edycja będzie niestety bez niego.

Chodzą słuchy, że to ona przekonała Jarka by ubiegał się o posadę prowadzącego „X Factor”. Niestety w TVN niektórzy się śmieją, że Kuźniar jest sztywny. Ale Dorota bierze go zawsze w obronę i twierdzi, że się jeszcze rozkręci.

Kinga Rusin unika jak ognia pojawienia się w DDTVN, kiedy temat You Can Dance prowadzi Wellman i Prokop. Jak widać życie pracy w telewizji, nie jest usłane różami. Walka o byt jest dość ostra.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.