,  

Wojna między Stalińską i Janachowską!

Michał Pieściuk / newspix.pl

Kulisy relacji między matką i tancerką, partnerką syna!

Do tej pory nikt nie wspominał co się działo za kulisami Tańca z gwiazdami pomiędzy Izą Janachowską i Dorotą Stalińską, matką Pawła, który wczoraj przegrał show. Podobno Iza od samego początku przechodziła gehennę ze Stalińską, a wczoraj było już szczyt awantury!

W zasadzie nie było treningu, żeby nie stała nad Izą i Pawłem i ich nie pilnowała. Ale to jeszcze nic. Straszne wyżywała się na Izie. Non stop na nią krzyczała, że ma się wziąć bardziej do roboty, bo Paweł ma wygrać ten program – zdradza Super Expressowi osoba związana z programem. – Iza chyba każdego dnia modliła się, by wcześniej odpaść. Ta kobieta zatruła jej życie. Mówiła, że za mało się stara, że kiepskie wymyśla układy, to strasznie bolało Izę, ale ostentacyjnie ignorowała uwagi mamuśki. Czasami tylko coś odpyskowała – dodaje.

Iza w każdym wywiadzie wypowiadała się dość chłodno o Stalińskiej.

– Od czterech miesięcy pracuję z Pawłem, nie z nią. Między panią Dorotą więzi nigdy nie było i nigdy nie będzie – mówiła .

O tym jak Stalińska pilnuje interesów syna jak i jego cnoty pisano już wiele , jej nadopiekuńczość sprawiła, że chłopak nie zrobił kariery międzynarodowej, chociaż miał taką możliwość.

Stalińska przechodziła samą siebie. Po każdym programie chodziła do reżysera i prosiła, by dał Pawełkowi ładną muzykę, fajny układ, żeby sobie poradził i zbliżył się do finału. Mówiła, że „przecież Janachowska się nie stara”. Jak Paweł odpadnie, to cała wina i tak na nią spadnie. Będzie gorąco za kulisami. Ta kobieta miała większe parcie na wygraną niż jej syn – dodaje informator.

Iza po finale TzG ma lecieć do ciepłych krajów odpocząć a ze związku z modelem nic nie będzie, bo wyobrażacie sobie by teściowa wisiała Wam nad głową i dyktowała co Wam wolno czego nie by synek tylko miał cieplutko?

Paweł ma zadatki na dorosłego, przystojnego starego kawalera!

.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.