, ,  

Wojewódzki pokazał Sorze środkowy palec

Czuje sentyment do nowego partnera swojej byłej dziewczyny?

Kuba Wojewódzki stara się unikać Annę Muchę. Kilka dni temu wpadli na siebie w jednej z kawiarni, i chociaż Wojewódzki próbował uniknąć z Anią spotkania, ona nie odpuściła mu.

Sentyment jednak pozostał – mówi znajoma dziennikarza w tygodniku Takie jest życie. Kuba zawsze ciepło mówi o Ani, nawet gdy z niej żartuje. Jednak jego stosunek do Marcela jest, delikatnie mówiąc, sceptyczny.

Kiedy Ania w jednym z ogródków warszawskich siedziała z Marcelem, niedaleko przechodził Kuba Wojewódzki. Tym razem nie tylko nie uciekł niezauważony ale pokazał Sorze środkowy palec. Całe zdarzenie zarejestrowali fotoreporterzy Takie jest życie.

On nigdy nie wykonałby tego gestu pod adresem Ani. Prędzej pod adresem Marcela, którego nie darzy sympatią – mówi jego przyjaciółka. Staram się nie oceniać Kuby zbyt pochopnie. Oczywiście mogłabym powiedzieć, że zachował się jak gówniarz… Ale przecież spotkać byłą ukochaną w ciąży z nowym partnerem, to stresująca sytuacja. Trudno wtedy myśleć rozsądnie i zachować zimną krew. To pokazuje, że Ania wciąż jest dla niego ważną osobą. Gdyby nic dla niego nie znaczyła, podszedłby do jej stolika i zamienił ze wszystkimi parę słów. Dla tak wygadanej osoby jak on to przecież żaden problem.

Popatrzcie na zdjęcie poniżej, drapał się po głowie czy pokazał palca?

Takie jest życie nr.28/2011

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.