,  

Wojewódzki nie rozmawia z Mają Sablewską

- Michał Pieściuk / newspix.pl

Zazdrość nie zna granic…

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że Kuba Wojewódzki i Maja Sablewska mają romans. Dziś już wiadomo, że była to tylko plotka. Para jednak  chodziła razem od czasu do czasu na kolacje , żartowali  i chyba dobrze się czuli w swoim towarzystwie. Minęło trochę czasu by zobaczyć, że ich relacje zmieniły się i to bardzo.

Kuba Wojewódzki miał być najjaśniej świecącą gwiazdą w X-Faktor. Tymczasem to wokół Mai Sablewskiej wszystko się kręci i to jej więcej uwagi poświęcają media. A nie tak miało być.

Kubie chyba trudno znieść fakt, że to nie on jest najjaśniejszą gwiazdą X-Factor. Był przekonany, że w odcinkach na żywo, tak jak w tych wcześniejszych, uda mu się zdominować Maję i nie dopuszczać jej zbyt często do głosu. Poza wizją w ogóle ze sobą nie rozmawiają. Kuba wyśmiewa się z Mai w taki sposób, żeby ona to zauważyła. Robi wszystko, by wyprowadzić ją z równowagi. Przerywa jej rozmowy z dziennikarzami, żartuje z jej podopiecznych – powiedziała Show osoba z produkcji show.

Krążą plotki, że Kuba chce wygryźć Maję z programu i zastąpić ją Alicją Bachledą-Curuś.

Chcielibyście takiej zmiany? Chociaż jest nieprawdopodobne. Alicja za kilkanaście minut skasowała TVN na 100 tysięcy zł. Jeśli by miała siedzieć tyle ile Maja w show, to sobie policzcie ile stacja by musiała wyłożyć pieniędzy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.