Wojewódzki widzi wielką karierę przed Muchą

  Kuba Wojewódzki co raz częściej komentuje karierę Ani Muchy i nawet broni swoją byłą dziewczynę.


Ania długo czekała na tę prawdziwą karierę. Wygrała ją dzięki Tańcowi z gwiazdami. Gdy wystąpiła w show, całe życie jej się zmieniło. Walczyła z zawodową tancerką i wygrała. Teraz sobie myślimy, że może ktoś celowo zaprosił Nataszę Urbańską, by zmotywować Muchę, która wykorzystała swoją szansę.

Ania dzięki wygranej w show została jurorką w You Can Dance. Jak oceniała chętnych do programu zobaczymy dopiero na wiosnę. Póki co ciągle ktoś o Ani mówi a teraz Kuba Wojewódzki, powiedział, że przed aktorką jest świetlana kariera.

Po brawurowym wygraniu "Tańca z gwiazdami" Anna Mucha została jurorką programu "You Can Dance" w miejsce osoby, która aktualnie korzysta z programu ochrony świadków. Po zakończeniu kolejnej serii "YCD" Ania Mucha poprowadzi show "Sędzia Anna Maria Mucha", potem "Mucha – Po prostu gotuj", magazyn "Co za Mucha", a następnie stacja zmieni nazwę na TVM"
– napisał Kuba w "Polityce".

Mało programów Kuba wymienił, jest jeszcze tyle innych. Póki co Ania robi ciągle coś nowego, próbuje wszystkiego. A Kuba jak siedzi jedynie w Mam talent, Kuba Wojewódzki show i w swoim ferrari.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.