Wojewódzki skończony ?

ImageTVN ma nie lada problem z programem Kuby Wojewódzkiego.


Oglądalność programu Wojewódzkiego ostatnio bardzo spadła. Kiedyś miał 4 mln widzów. Na dzień dzisiejszy ta liczba zmniejszyła się o połowę. Jak mówią media, Wojewódzki po prostu jest nudny. Kuba przestał zapraszać gości z którymi ma na bakier. Za to zaprasza tych co lubi i ciągle im słodzi. Co gorsza, sili się na bycie bardziej kontrowersyjnym, czego konsekwencją jest to, że TVN płaci kary za jego wybryki.
TVN w  końcu się wkurzył i powiedział – dość ! Było to wtedy , gdy w programie wystąpiła Maria Peszek, która opowiadała o wzwodach i dokonywała obrzezania tortu w kształcie penisa, stacja postanowiła nie emitować tego fragmentu. Bała się reakcji KRRiT. To wkurzyło Peszek.

Kuba sprezentował mi tort, na którym był marcepanowy wzwód. Odmówiłam gryzienia ustami. Poprosiłam o nóż, nożem dokonałam rytualnego obrzezania. Wycięto ten fragment – mówi Wysokim obcasom Maria.

 
Mimo, że wycięto ten fragment, pora emisji programu i tak została przeniesiona z 22.30 na 23.00. Co na to wszystko Kuba? Wojewódzki nie rozumie decyzji TVN, dlatego stwierdził, że niedługo jego show zostanie przeniesione na godzinę 27!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.