Wojewódzki na prawach specjalnych!

ImageKuba Wojewódzki nieraz łamał prawo i nadal je łamie. I nikt mu się do skóry nie dobiera!


Kuba Wojewódzki po  ulicach jeździ pięknym ferrari. Jednak showmen nie zdążył jeszcze założyć na przód samochodu tablic rejestracyjnych i znaczka na przednią szybę z numerem identyfikacyjnym, jaki obowiązuje od wielu lat wszystkich posiadaczy samochodów.

Taka jazda jest wygodna dla kierowcy, gdyż rozwijając dużą prędkość i złapany przez radar, ten działający oczywiście, nie będzie zidentyfikowany i nie dostanie mandatu. No cóż wszystko do czasu, bo gdy zostanie zatrzymany przez policję do rutynowej nawet kontroli, może skończyć mu się taka jazda. Musi wpierw spotkać takiego policjanta, który nie da się złapać na jego uwodzicielski uśmiech showmena.  I nie odpuści jak Dodzie, która jechała pod górę, przecięła dwie ciągłe linie i jeszcze spychała innych kirerowców do rowu jadąc do Gdańska. Doda wtedy dostała 1 punkt karny i 100 zł mandatu!

Nieoznakowany pojazd jakim jeździ Wojewódzki podlega również karze. Pojazd bez rejestracji, jest kwalifikowany jako niesprawny technicznie i automatycznie traci dowód rejestracyjny. Dodatkowo kierowcy grozi kara finansowa. Osobie, która nie ma jednego z dokumentów niezbędnych do poruszania się po drodze (a taką jest tablica), grozi kara od 50zł mandatu w górę.

To do pierwszej kontroli i mamy nadzieję, że Kubie tym razem nie ujdzie na sucho.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.