Wojciechowska zabiera córkę w podróż

ImageRoczna Marysia, córeczka Martyny Wojciechowskiej, nie długo wyruszy z podróż z mamą.


Rośnie z niej straszny łobuz – zdradza dziennikarka.

Martyna Wojciechowska znów wyrusza w odległe zakątki świata. Na potrzeby programu Kobieta na krańcu świata  będzie podróżować razem z córeczką.

Ostatnia wyprawa Martyny na Antarktydę, nie była zbyt szczęśliwa, o mały włos by się skończyła dla niej nieszczęściem. I właśnie po niej Wojciechowska zarzekała się, że teraz będzie spokojnie siedzieć już w kraju , w domu z córeczką. Ale minęło parę tygodni, padła propozycja wzięcia udziału w wyjeździe na potrzeby programu Kobieta na krańcu świata. I znów wyrusza w drogę.

Wyjazdy będą krótkie. Podczas mojej nieobecności Marysia będzie w dobrych rękach. Zajmie się nią ojciec – tłumaczy Wojciechowska. – A w bezpieczne miejsca, w których nie występuje ryzyko chorób tropikalnych, chcę ją zabierać ze sobą – deklaruje.

Tak więc Marysia od małego już bezie podróżować ale czy będzie jak mama, wielką podróżniczką? – Oczywiście, chciałabym, by miała swoje pasje, ale eskapady często bywają niebezpieczne. Moi rodzice nie mieli ze mną łatwego życia.
– powiedziała Martyna.

Wolałabym więc, żeby Marysia była trochę spokojniejsza – śmieje się dziennikarka i zaraz dodaje: – Na to chyba jednak nie ma szans. Marysia jest taka ciekawa świata, wszystko ją interesuje.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.