, ,  

Wodzinka odpowiada Korwin Piotrowskiej

Nowa medialna wojna się szykuje

Karolina Korwin-Piotrowska od zawsze krytykowała gwiazdy chociażby w swoim programie Magiel Towarzyski. Dziennikarka po tym jak wyleciała z Top Model skupia się głównie na wytykaniu błędów i zachowań innych. Najbardziej uczepiła się Wodzianki, Dominiki Zasiewskiej. Dziewczyna u Kuby Wojewódzkiego roznosi wodę.

Spotkałam ją dzisiaj rano w „Dzień Dobry TVN”, wchodziła po mnie na antenę. O, Jezus Maria!. Woda w niej płynie zamiast krwi – mówi w rozmowie z Fleszem. I myśmy kiedyś mówili, że Rutowicz jest głupia… Niedawno przyznawaliśmy w „Maglu…” nergale, a powinniśmy wodzianki. Pewnie nie nadążamy. Wiedziałam takie dziewczyny jak ona w „Top model”. Odrzucaliśmy je. Ona jest idealna do zrobienia krótkotrwałej burzliwej kariery medialnej w stylu Frytki, Rutowicz, polskiej Angeliny. Daję jej czas do marca, potem wszyscy o niej zapomną, bo ruszają telewizyjne ramówki. itd…

Wodzinka nie czekała długo na odpowiedź. W rozmowie z  jednym z portali powiedziała:

KKP przyzwyczaiła wszystkich do koszarowego języka, więc nie jestem nawet zaskoczona, a szkoda .Wielce to zabawne, że się zajmuje moją osobą. Of kors proszę o więcej. Natomiast jedyna opinia, która naprawdę mnie interesuje to opinia Kuby Wojewódzkiego, a on jakoś się nie skarży, żeby od picia mojej wody spadało IQ. Dziękuję.

Myślicie, że Karolina odpowie?

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Wodzinka odpowiada Korwin Piotrowskiej

You must be logged in to post a comment.