,  

Wodecki chciał odejść z Tańców z gwiazdami!

 Lubi słuchać Dody i  patrzeć na nią bo jak sam mówi jest na co popatrzeć.

Kapif


Zbigniew Wodecki, kto go nie zna, choćby z takich piosenek jak Pszczółka Maja, Chałupy, Zacznij od Bacha, Z Tobą chcę oglądać świat, Izoldę. Wodecki zaczął śpiewać jeszcze za czasów komuny i jak sam mówi, wtedy dbano o artystę i było łatwiej n iż dziś, kiedy są przepychanki i komercja. Wtedy powstawały dzieła, dziś…

Artysta miał tez okazję zamieszkać w Niemczech i śpiewać dla tamtejszych ludzi. Jednak gdy tylko jedną z piosenek zaśpiewał po niemiecki, miał już dość. Do Ameryki tez nie chciał się przenosić, bo tam na każdej ulicy mają swojego muzyka, nie trzeba im więcej.

Na samym początku Tańców z gwiazdami:(…) na początku był taki moment, że miałem już dość, przechodziłem okres lekkiego załamania. Myślałem sobie wtedy: Przecież ja nie jestem od tego, ludzie mnie pytają kiedy będę znowu śpiewał. Nawet myślałem, by się wycofać z programu. Ale to było gdzieś około drugiej edycji. Ale gdy przychodzi edycja dwunasta, to już nie ma sensu się buntować. Ponadto ja bardzo lubię pracować z tymi ludźmi. Siedzieć koło pani Beaty Tyszkiewicz, która jest królową samą w sobie, to zaszczyt. A ponadto jest to po prostu bardzo dobra audycja, gdzie można usłyszeć orkiestrę, która gra ze sobą od wielu lat… – powiedział Faktowi.

Czego jeszcze nie ma? W końcu osiągnął już bardzo dużo.

Czekam już tylko na Oscara! Może uda się zaapelować do Spielberga na łamach Faktu, żeby mnie zatrudnił?

Cały wywiad z Wodeckim przeczytacie TUTAJ
źródło: Fakt.pl


Damian Burzykowski / newspix.pl


Mazur

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.