Wizje Józefowicz wystraszyły sponsorów!

 Miał być musical nie będzie nic. Sponsorzy wycofali się z rozmów!


Trudny charakter Janusza Józefowicza dał we znaki nieraz tym , którzy z nim współpracowali albo tej współpracy próbowali. Nieraz o mały włos nie zniszczył kariery swojej żonie Nataszy Urbańskiej.

Józefowicz wymyślił sobie, że zrobi musical. Sporządził więc listę hollywoodzkich wymagań taką, że wystraszył nią producentów i sponsorów. Rozmowy z choreografem zostały przerwane.

– Producenci próbowali wytłumaczyć panu Januszowi, że za bardzo dał się ponieść wyobraźni – zdradza Faktowi osoba zorientowana w sprawie.

Wizje i pomysły przerosły wszystkich tylko nie samego choreografa i nie było mowy by miał coś zmieniać. Nie dopuszczał myśli  by miało by nie iść po jego myśli. Rozmowy zostały przerwane a Józefowiczowi póki ne udało sie przekonać żadnego ze sponsorów do siebie. Sam nie jest w stanie wyłożyć tak wilekich poieniędzy by powstało Metro.

Mąż Urbańskiej uważa, że ekranizacja „Metra” po prostu musi być hitem i że dzięki niej on sam znowu powróci na szczyt. Stąd jego determinacja
– spekuluje tabloid.

I chociaż Józefowicz jest niezwykle uparty i nieraz zrealizował swoje marzenia, tym razem może być inaczej. Zdaje się, że liczył na wykorzystanie sławy swojej żony. Myślał, że gdy Natasza teraz jest na topie jemu nikt nie odmówi kasy na jego wybujałe fantazje.

Zobacz też: Znany model popełnił samobójstwo!
źródło: Fakt.pl


Kapif

Kapif

Mazur

Mazur

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.