, ,  

Wiśniewski zabiera Ani nazwisko i pseudonim!

Michał Pieściuk / newspix.pl

Marcie też chciał zabrać ale mu się nie udało.

Michał Wiśniewski nie chce by jego trzecia żona korzystała z jego nazwiska. Wiadomo jest, że w ten sposób łatwiej by jej było przynajmniej na początku zrobić karierę.  Ale to nie wszystko, pseudonim Aniqa jaki Ania przyjęła jakiś czas temu, też ma prawa autorskie i należy do Michała. Michał już grzmi i nie życzy sobie by jego żona używała też jego.

Jak odeszłam z zespołu Ich Troje, to i z właścicielami nazwy Aniqa nie udało się zrobić kroku naprzód – opowiada dla fakt.pl Ania Świątczak. Nie mam już praw do tej nazwy… To bolesne doświadczenie, ale Anią pozostałam!

Posypało się. Nie wydarzyło się parę pomysłów, które miały być, ale jestem optymistką – dodaje. – Wiem jakie błędy ja popełniłam, ale też wiem co nie zagrało. Teraz chciałabym mieć dobrą osobę w Michale… Na razie przyjęłam w swej twórczości nazwisko męża, bo jest bardziej nośne. Ale może pozostanę po prostu Anią? Myślę, że i na tym polu dojdziemy do porozumienia – kończy optymistycznie.

Michał tylko zapomniał, że jego nazwisko noszą też jego dzieci, czy im też je odbierze? Wszak kiedyś mogą zarobić karierę …  z jego nazwiskiem!

Michał Wiśniewski przypomniał nam jak Cezary Pazura zabrał nazwisko Weronice Marczuk, ale tam dzieci nie było wspólnych.

Czyli pierwszy krok do wyciągania brudów!

Czytaj też: Magda Gessler. Dostała torebkę za 6 tysięcy! Od…

źródło: Fakt.pl’

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Wiśniewski zabiera Ani nazwisko i pseudonim!

  • kamil

    wisnia to polskie dno kobieto oddaj mu to patologiczne nazwisko bo wstyd nosic taka szmate na sobie!! i pozbaw go praw rodzicielskich zasraj mu zycie gozej niz ma to smies z poprawczaka i takim zostanie!!! powinnac sie brzydzic ze mialas takiego kutasa w dupie!!!! zabij go psychicznie jezeli masz wiecej w glowie niz to dno

You must be logged in to post a comment.