,  

WIŚNIEWSKI ROBI POSESJĘ JAK MICHAEL JACKSON

Już od 1 czerwca na antenie ogólnopolskiej telewizji TVR pojawi się program “Kowal Gwiazd”.

W programie widzowie zobaczą domy polskich celebrytów oraz ich metamorfozy wykonane przez rywalizujących ze sobą studentów, w oparciu o ginące już zawody rękodzieła, takie jak kowalstwo artystyczne, ceramika itp.

W pierwszym odcinku gościem programu będzie Dominika Tajner – Wiśniewska, która w tajemnicy przed swoim mężem Michałem Wiśniewskim zleci uczestnikom programu zaprojektowanie bramy podobnej do tej, jaką przy swojej posesji miał Michael Jackson.

 

Bogato zdobiona brama w domu Michała Wiśniewskiego to prezent od Dominiki finansowany przez sponsora programu. Koszt wykonanej bramy oszacowano na kwotę 60.000 zł

Jak zareaguje na nią Michał, jak wkomponuje się w posesję artysty? Widzowie zobaczą już 1 czerwca o godzinie 18:30 w telewizji TVR, a następnie 8 czerwca w lokalnych telewizjach na terenie całego kraju.

W kolejnych odcinkach programu prowadzonego przez rapera Krzysztofa “Gorzkiego” Gorzkiewicza, widzowie zobaczą jak mieszkają i jak studenci zmienią domy wielu innych polskich celebrytów, jak na przykład : Misiek Koterski, Alicja Węgorzewska, Tomek Lubert, Krzysztof Rutkowski, Krzysztof Antkowiak i inni.

 

Zarówno brama Michała Wiśniewskiego, jak również inne produkty wykonane dla gwiazd w kolejnych odcinkach, wykonane będą ręcznie w nakładzie 11 egzemplarzy, z czego jeden trafi do gwiazdy, natomiast kolejne 10 z certyfikatem autentyczności sygnowanym przez producenta i posiadającą pierwszy egzemplarz gwiazdy oraz numeracją kupić można będzie przez dobroczynny portal www.kupujipomagaj.pl, a dochody ze sprzedaży przekazane zostaną fundacji “Nowa Nadzieja” na rzecz leczenia dzieci dotkniętych autyzmem, w ramach ogólnopolskiej akcji gwiazd “Pomaganie jest trendy”(klip promujący tegoroczną edycję:

 

Artyści, uprawiający rękodzieło, którzy chcieliby wziąć udział w kolejnych odcinkach i projektować dla gwiazd, mogą zgłosić swoje kandydatury emailem: marketing@kupujipomagaj.pl, przesyłając kilka słów o sobie oraz zdjęcie.

Producentem programu jest grupa “Flesz Production”, szczegóły dotyczące kolejnych odcinków znajdować będą się na: http://www.facebook.com/pages/FLESZ-Production-sc/331738853616043?ref=ts&fref=ts

Będziesz oglądał ? Dołącz na facebook’u: http://www.facebook.com/events/100547060150271/

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.