, ,  

Wiśniewski menadżerem Mandaryny tylko na papierze?

Kapif

Wszystkimi sprawami Marty zajmuje się jej siostra Małgosia!

We wrześni Michał Wiśniewski ogłosił, że został oficjalnie menadżerem Marty Wiśniewskiej, swojej byłej żony. Od tej chwili Marta mówiła mediom, że między nią a Michałem zaczęło okładać się jak nigdy wcześniej a przede wszystkim przestali się kłócić. To on miał załatwić jej występ na Sylwestra i nagranie płyty z DJ-Bobo.

Jesteśmy w ferworze walki. Mam teraz kontakt z Michałem codziennie, co się nie zdarzało i to jest fajne. Nie zapeszam, ale współpraca układa nam się dobrze. Świetnie się znamy, wiemy, czego się po sobie spodziewać i gdzieś tam w sferze pracy i biznesu mamy podobne wizje. Nie kłócimy się, o dziwo! – mówi Mandaryna w rozmowie z Takie jest życie.

Jak jest na prawdę? Wszystkimi sprawami na dzień dzisiejszy zajmuje się siostra Marty Małgorzata, to z nią trzeba się kontaktować we wszystkich sprawach. Więc Michał jest tylko menadżerem na papierze?

Absolutnie się nie rozstaliśmy z Michałem w sensie zawodowym! To są plotki. My dopiero zaczęliśmy współpracę, więc jak moglibyśmy ją skończyć na samym początku? – pyta Marta.

Komu potrzebny rozgłos ? Marcie by uznano ją za profesjonalną piosenkarkę? A może Michałowi, by znowu wrócić na szczyty w show-biznesie?

Mazur

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.