,  

Wiśniewski ma swój nowy program w TVP!

Kapif

TVP2 przygarnęła wokalistę Ich Troje na stałe?

To kolejny program jaki dostał Michał Wiśniewski w TVP2. Dwójka idzie w ślad za TVN-em i Polsatem i tworzy swój własny rozśpiewany program pod nazwą Bitwa na głosy.

Show poprowadzi Michał Wiśniewski a kto w nm wystąpi?

(…)oprócz zwykłych ludzi pojawi się aż 8 gwiazd muzyki. Każda z nich będzie musiała stworzyć zespół- dowiedział się Fakt. Wokalista Ich Troje będzie musiał uczyć śpiewu uczestników „Bitwy na głosy”. W dodatku on i siedem innych gwiazd naszej sceny będą musieli wrócić do swoich rodzinnych miejscowości, by właśnie tam znaleźć ciekawych i utalentowanych wokalnie ludzi.

Wiśnia utalentowanych ludzi będzie szukał w Łodzi, w rodzinnym mieście. Gdy już ich znajdzie, będzie musiał nauczyć śpiewania by ci później byli gotowi zaśpiewać przed widzami.

Uczestnicy pod wodzą Michała przejdą intensywny kurs śpiewania. Sztab specjalistów zadba o to, by potrafili zachowywać się na scenie, odpowiednio się poruszać i oczywiście ciekawie interpretować utwór. Potem już w studiu na żywo razem powalczą o głosy widzów – dodaje tabloid.

Występ nowych wokalistów będzie oceniało jury, w składzie trzech osób. Zwycięzca otrzyma cenną nagrodę. I tu zaskoczenie. Nagroda będzie przeznaczona dla mieszkańców z miejscowości, z której będzie pochodził wygrany. To chyba będzie coś wielkiego?

Czy znajdą się chętni do udziału w takim programie?

Czytaj też: Żona prezentera TVN z taaakim brzuszkiem!

źródło: Fakt.pl

kapif

Kapif

kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.