Wiśniewski ma nową wokalistkę (Video)

Kapif

Nie jest nią Jeanette Vik.

Pamiętacie castingi w których uczestniczyła nowa narzeczona Michała Wiśniewskiego, Dominika Tajner-Idzik? Wtedy z setek dziewczyn, które zgłosiły się by być wokalistką Ich Troje została wybrana Jeanette Vik. To ona miała reaktywować zespół i to z nią Ich Troje miało nagrać nową płytę. Tak sienie stało i to koniec współpracy z Vik. To już druga dziewczyna, z którą grupa rozwiązała pracę zanim cokolwiek nagrała.

Jedna dziewczyna miała zbyt mało czasu dla zespołu, czyli chyba była zbyt leniwa, druga nie znała dość wystarczająco języka polskiego.

Ich Troje ma już nową dziewczynę , Justynę Panfilewicz która zachwyciła Michała swoim talentem w programie „Bitwa na głosy”.

Nawet nie wiecie jak bardzo mi przykro. Ale dobro zespołu jest najważniejsze. To ja zdecydowałem, że Jeanette będzie naszą wokalistką i to ja ponoszę całą odpowiedzialność. Śpiewać z nami będzie Justyna Panfilewicz. Znacie ją z Bitwy Na Głosy. Wystąpili przed Wami Jacek, Michał i Justyna … Coś Wam to przypomina?”napisał Michał w społecznościowym portalu.

Posłuchajcie nowej wokalistki Ich Troje.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.