,  

Wiśniewscy przekazują sobie dzieci na stacji benzynowej

kapif

Jak siatki z zakupami!

Takich relacji między Anią Wiśniewską i Michałem Wiśniewskim się nie spodziewaliśmy. Zaskoczeniem dla nas były różne wypowiedzi Michała o Ani, żądanie od niej nazwiska i pseudonimu jaki dla żony wymyślił. Ile jeszcze złośliwości będzie miał wobec niej?

Sporym zaskoczeniem dla nas jest też informacja o sposobie i miejscu przekazywania sobie dzieci między rodzicami. To miejsce to stacja benzynowa, a w jaki sposób robią to Ania i Michał relacjonuje Takie jest  życie.

Ona czeka cierpliwie w samochodzie, w umówionym miejscu, na stacji benzynowej. Mija kilka minut i pojawia się samochód jej męża. Ania otwiera jego drzwi, wyjmuje ze środka córeczki, zabiera ich zabawki i zaprowadza do swojego auta. W tym czasie Michał robi zakupy na stacji. Radosnego machania ręką na pożegnanie lub choćby cienia uśmiechu na próżno tu szukać.

Niektóre tabloidy plotkarskie spekulują, że za 2, 3 lata relacje między Anią i Michałem będą inne poprawne. Wtedy Michał rozejdzie się z kolejną żoną i to z nią będzie prowadził swoje zagrywki. Zgadzacie się ?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.