, ,  

Wiśnia uderza w Anię!

Michał Pieściuk / newspix.pl

Miało być spokojnie bez wyciągania brudów! Zaczyna się tymczasem medialna wojna?

Nowa piosenka Ani Serce nie sługa została przyjęta przez Michała Wiśniewskiego jako policzek. Lider Ich Troje nie mógł nie skomentować utworu na jednej ze stron internetowych.

‚Serce Nacie Sługa’ (pisownia oryginalna, tytuł piosenki to ‚Serce nie sługa’ – przyp. red.) to zachęta do wojny

medialnej. Jak można nazwać bezczelność partnera, który szuka zaczepki medialnej. Z drugiej strony wiem, że musi się utrzymać na rynku muzycznym a czym jak nie wojną medialną – napisał na portalu czerwonowłosy muzyk.

Ale to nie koniec, tyle złości zebrało się w Michale , że po chwili dalej komentował tym razem pojechał po bardzo osobistych sprawach. Czepił się rzekomego romansu jaki miała jego żona z perkusistą Ich Troje. Wiśniewski zarzucił Żeńcowi, że ten wykradł mu ukochaną.

Nazwisko jest siłą nośną. Dobrą czy złą. Wolałbym aby nosiła nazwisko swojego Misia ale nie sądzę aby Miś przekonał ją do tego. I nie dlatego, że dzieci noszą moje nazwisko tylko wykradając komuś żonę powinien wziąć na siebie pełną odpowiedzialność za nowy związek – pisał w pełnej złości Wiśniewski. Po czym dodał: Ania Żeńca. Tak powinno się tytułować Anię Świątczak. Wtedy to będzie pełnia konsekwencji swojej decyzji. Ale najprawdopodobniej ani on – ani ona nie mają odwagi aby się tym chwalić. Wiśniewski jest wystarczający aby nie powiedzieć nośny – ciągnął na portalu Wiśniewski.

Miało być tak spokojnie… Żadnych kobiet... Później obiecywał, że nie będzie wyciągał rodzinnych brudów a  tym czasem zachowuje się jak przekupa z targu!

Jaką pewność może mieć kolejna kobieta, że kiedyś kiedy się pokłócą ten nie zmiesza jej w z błotem w mediach?

Czytaj też: Kamila i Andrzej Łapiccy na spacerze

źródło: Fakt.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.