Wiśniewski z czwórką dzieci (video)

 Do dzieci przylepiła się też Kasia  Cichopek, która  chciała… trudno właściwie się domyślić czego od nich chciała.


Michał Wiśniewski zabrał swoje wszystkie dzieci na imprezę, na której dzieci chyba nie czuły się najlepiej. Dla pocieszenia maluchy dostały po iPodzie i raczej tymi zabawkami były cały czas zajęte. Najstarsza dziewczyna nawet się popłakała, chyba nie podobała jej się cała sytuacja. Zresztą żadnemu dziecku nie podobało się, że tatuś zabiera ich w takie miejsce i są oblegane prze fotoreporterów.

Z okazji zabłyśnięcia skorzystała Kasia Cichopek, która ze swoimi długimi nogami dzięki szpilkom, przyszła przywitała się z Michałem, z dziećmi i usiadła po drugiej stronie kanapy by pozować przy dzieciach do zdjęć. Innego powodu nie zauważyliśmy jej spoczynku.

Cała sytuacja była dość żenująca.

Popatrzcie na filmik jaki nakręciła Gazeta.tv

 {htmlfix}<div class="tylko_int"><a xhref="http://www.plotek.pl/plotek/10,82573,830077 5,Wisniewski_z_dziecmi_na_imprezie.html">Wiśniewski z dziećmi na imprezie</a><div><object style="visibilty:visible" type="application/x-shockwave-flash" data="http://bi.gazeta.pl/im/Player.swf" id="embed_player_1" width="480" height="303"><param name="wmode" value="opaque" /><param name="allowScriptAccess" value="always" /><param name="FlashVars" value="m=http://serwisy.gazeta.pl/getDaneWideo?xx=8300775%26xxd=82573&f=http://bi.gazeta.pl/im/&e=1&pid=embed_player_1"><param name="movie" value="http://bi.gazeta.pl/im/Player.swf" /></param><param name="allowFullScreen" value="true"/></object></div></div>{/htmlfix}
Te dzieci mają bardzo smutne twarze! Nie zauważyliśmy by chociaż raz któreś z nich się uśmiechnęło.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.