Wiśniewski wpadł w depresję

ImagePodczas gdy Ania wydaje swoją nową płytę, zaczyna swoją solową karierę, u Michała nie widać uśmiechu ani zadowolenia .


Ania Wiśniewska w rozmowie z Faktem, powiedziała, że jej mąż bardzo się zmienił przez ostatnie lata.

To, co się ostatnio dzieje wokół Michała, zaczęło go przytłaczać. Wszystko bardzo go dotyka. Chciałabym, żeby mój mąż znów dostał takiego energetycznego kopa, żeby trochę odżył – zaczyna swoją opowieść Anna. – Czekam, aż w jego oczach znów zabłyśnie ogień. Taki, jaki widziałam, gdy w 2003 roku przyszłam do Ich Troje – mówi Faktowi żona Wiśni.

Jak tu się cieszyć, gdy nad głową stoi komornik a długów finansowych  nie ma końca. Kiedy on się właściwie skończył, jego żona zaczyna. Ania pod pseudonimem Aniqa nagrała swoją pierwszą solową płytę i już niedługo wyrusza w trasę koncertową.

Mąż jest bardzo ze mnie dumny – zastrzega artystka. – Już na wiosnę nagrywamy nowy album Ich Troje. A może Michał nagra album solo – dodaje.

Jednak priorytetem jest dla Ani rodzina.

Ani ja, ani Michał kompletnie nie obawiamy się tego, że nagle nie będziemy mieli czasu dla siebie. Ja teraz uczę się, jak dobrze zagospodarować swój czas. Tak, żebym miała chwilę dla każdego z dzieci i jeszcze mogła porozmawiać z mężem – mówi nam piosenkarka.

Ale nie jest to takie łatwe kiedy on pracuje (ciekawe gdzie, przy pokerze?) ona się kładzie spać i na odwrót.

– Nie ukrywam, trochę zaczęliśmy się mijać. Ale wystarczy porozmawiać, wyjaśnić sobie różne rzeczy i wszystko wraca do normy – tłumaczy nam żona lidera Ich Troje.

adnego kryzysu w ich małżeństwie nie ma, i jako rodzina spełniają się.

Jesteśmy normalnym małżeństwem. Czasem się kłócimy i mamy jakieś swoje małe dymy. Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo się kochamy i nie mamy zamiaru się rozstawać
– zapewnia nas Ania Wiśniewska.

A jak to wygląda z naszej strony? On rżnie w pokera całe noce , ona próbuje ratować i rodzinę i małżeństwo. Ona próbuje zarobić pieniądze i robi dobrą minę do złej gry. Ania pewnie nie chce by historia się powtórzyła i została porzuconą trzecią żoną Michała. Choć na pewno musi go kochać, jeśli nie odchodzi od niego. Ale przecież kobiety kochają drani.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.