Wiśniewski ucieka do Stanów!

ImageWiśniewski ucieka przed wierzycielami z kraju!


Ostatnio wiele się dzieję  u Wiśniewskiego. Jednak żadnych pozytywów. Michał tonie w kłopotach. Jego kariera dawno się skończyła. Gdy przestał śpiewać, występować z zespołem Ich Troje, pochłonął go poker. Nałóg karciany jednak jeszcze nikomu na dobre nie wyszedł.

Michał postanowił wyjechać do Stanów, gdzie Polonia zawsze miała serce dla podupadłych polskich gwiazd.  Wiśnia ma nadzieję, że zrobi tam karierę i odbije się od dna . Jednak niech za bardzo się nie łudzi, gdyż ludzie nie dają się już nabierać na takie bajeczki jak kariera w Stanach.

Na nas już nie zarobi – odgraża się były fan Ich Troje mieszkający w San Diego w Na żywo. Wozili go, zapraszali na obiady. Przed występem musiał mieć w garderobie piwo, szampana i whisky, choć koncerty odbywały się w przykościelnych salkach. Nigdy nikomu za to wszystko nie podziękował.

Osoba zajmująca się rozprowadzaniem biletów na występ tego typu gwiazdy nie potrafi powiedzieć, czy jakikolwiek koncert Michała się odbędzie, żeby grać trzeba na takim zarobić.

Czy można na nim zarobić? To dla mnie zbyt trudne pytanie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.