Wiśniewski rozstał się z żoną!

 Ania Wiśniewska rozpoczyna nowe życie!

Kapif


Jest to rozstanie zawodowe oczywiście. Ania Wiśniewska od dawna szykowała się do zrobienia porządku ze swoim życiem zawodowym. W ubiegłym roku postawiła już pierwszy krok, jednak Michał Wiśniewski i Ich Troje w zasadzie zmusili ją do przerwania kontynuowania kariery i występowania w zespole. To już historia.

Michał Wiśniewski na swoim blogu napisał :

Po 7 latach współpracy z Anią postanowiłem zakończyć naszą współpracę. Ania wiątczak, która przychodziła do zespołu stała się moją żoną i matką naszych wspaniałych dzieci: Etiennette i Vivienne. Teraz przyszedł w końcu czas na kolejny etap: Ania Solo – pisze Michał. Wymarzony cel po 15 latach od wygranej w "Szansie Na Sukces", Opolskich Debiutach i Festiwalu Top Trendy 2010 w Sopocie. Sami wiecie, że najgorzej jest trzymać kilka srok za ogon. (…) Ani życzę wszystkiego co naj ! Dziękujemy za pięknie spędzone lata ! Obyśmy spotkali się na jubileuszach i miło wspominali wspólnie spędzone chwile.

To brzmi nie tylko jak informacja o rozłączeniu się zawodowym małżonków ale jak pożegnianie. Czy ich małżeństwo to przetrzyma?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.