Wiśniewski rozpoczął umieranie

Michał Wiśniewski na swoim blogu umieścił datę śmierci – swoją i jego żon. Wiśnia znalazł sposób na sprawdzenie, kiedy nastąpi jego zgon i nie zamierza się tym przejmować.


Pociesza go fakt, że jego obecna żona pożyje najdłużej, ale i tak jako wdowa. O ile nie zostanie rozwódką jak cała reszta pań ze związków z Michałem. Tekst z blogu:

„w końcu wiem kiedy kipnę ! 🙂 wg jednej ze stron przy założeniu, że moje BMI jest poniżej 25 oraz faktem, że jestem palaczem zejdę z tego świata uwaga:26-go stycznia 2039 roku !!!
i wszystko gra jak trza ! i nie mam zamiaru przestać palić !
wprawdzie jestem już za półmetkiem ale cieszy fakt, że o ile debilizm się nie poszerzy to te 32 lata jeszcze pożyję. i tu mi się przypomina pani Aneta, która mówiła coś o dopieszczeniu ubezpieczenia 🙂 tak na marginesie to przekraczam wiek emerytalny tylko o 2 lata ! nie będę ciążył dzieciom narodu 🙂 może zmartwi się kuba w. ze względu na brak tematów ale ze względu na jego wiek możemy gerbery szykować szybciej, więc na nic jego radość.

wg tej strony, wszystkie moje byłe żony powinny się zjawić na stypie. magda jako jedyna niepaląca zejdzie 3 sierpnia 2050 roku a więc, że stypa odbędzie się w powietrzu /spalić i rozsypać pomiędzy łodzią a warszawą – nakaz wydany, samolot zamówiony”

Następnie przedstawia datę pozostałych partnerek :

„Mandaryna pali – więc datą jej deathpójścia jest 30 czerwca 2050 roku.

„i w końcu moja miłość. ze względu na stan błogosławiony ania wiśniewska nie pali. świadczyłoby to o tym, że moje szczęście zejdzie 11 czerwca 2056 roku, jeżeli jednak powróci do palenia to niestety będzie jako fajcarz pochowana już 23 sierpnia 2046. tak czy srak będzie wdową. przy założeniu, że jednak nie wróci do palenia ma szansę być jedyną na trzech pogrzebach.”

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.