Wiśniewski oburzony wyrokiem

Michał Wiśniewski postanowił jak zawsze skomentować to, co mu się nie podoba na sowim oficjalnym blogu. Wiśnia jest oburzony wyrokiem sądu, który uznał zespół „Ich troje” za winnych dopuszczenia się plagiatu. Skomentował również publikacje prasowe dotyczące wyroku.


"Zamiast cieszyć się pierwszym dniem w przedszkolu swoich dzieci dopadają mnie kolejne dziwolągi prasowe. Pierwszy z nich to rzetelny dziennikarski tekst pochodzący z łodzi, z resztą jak »łódzką« przystało – drugi »warszafka« pełną gębą – czyli ręka rękę myje. / no chyba, że to chochlik dziennikarski lub niewiedza, ale to również dyskwalifikuje" – pisze piosenkarz.

Zapowiedział również że nie zostawi tak całej sprawy i będzie się odwoływał od wyroku. "Nie podpisałem się pod tym [utworem – przyp. Onet]. Ani nie wziąłem za to ani grosza!!! Zaznaczam, że przez wiele lat nikt nie wiedział kto jest autorem np. »Białego Misia« czy »Janka Wiśniewskiego«. Jakoś też nie pamiętam aby ktoś kogoś o coś oskarżał. Zależy to od charakteru. Trzykrotny zabójca myśli, że mu się uda. Myli się. Już niegdyś ktoś oskarżał mnie chcąc wyłudzić pieniądze jakobym zrobił komuś krzywdę po skoku w publiczność leżąc na nim kilka minut. Pomijając fakt, że nie było kobiety na której leżałbym kilka minut i nie byłoby z tego dzieci – w pierwszej instancji sąd przyznał jej rację. Wyrok Sądu Apelacyjnego brzmiał: ZERO ODSZKODOWANIA!!! Tak będzie też tym razem – wierzę w sprawiedliwość. Trzykrotny Zabójca bezczelnie kłamie".

"Nie przeproszę trzykrotnego zabójcy… NIGDY! Kłamcy – NIGDY! nagram ten utwór ponownie wymieniając jego imię i nazwisko i opisując całą tą sytuację. aby ofiary jego zabójstw odczuły ulgę, że nie jestem kolejną ofiarą jego paranoi. Nie wiem jak postąpi firma Universal ale nie musi niszczyć albumu Ad. 3, ponieważ taki nie istnieje. Pan Profesor z Torunia przedstawił jako dowód w sprawie płytę piracką! Wysokiego Sądu najwyraźniej to nie wzruszyło. Taki fachowiec najwyraźniej. Miejmy nadzieję, że w Sądzie Apelacyjnym spotkamy dokształconych absolwentów prawa. I tych z jednej i tych z drugiej strony"

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.