Wiśniewski ma więcej kłopotów niż włosów na głowie!

ImageKłopoty kochają Wiśniewskiego. Ma ich coraz więcej.


Na początku sprawa o plagiat. Wiśniewski nie zapłacił odszkodowania zasądzonego przez sąd. Zespół Ich troje właściwie już nie istnieje. Komornik i wierzyciele nękają upadłego artystę. Zostało już założone Stowarzyszenie osób poszkodowanych przez Wiśnię.

Z redakcją tygodnika Twoje Imperium skontaktował się przedstawiciel osób poszkodowanych przez wokalistę .

Jest nas tak dużo, że chcemy zawiązać Stowarzyszenie Ludzi Poszkodowanych przez Michała Wiśniewskiego i pokazać skalę nieuczciwej działalności tego artysty, przyczyniającej się do cierpień wielu osób – mówi Seweryn Krajnowski.

Odkąd ruszyła nasza strona w internecie, codziennie otrzymujemy po kilka zgłoszeń od ludzi, którzy sparzyli się na współpracy z Michałem Wiśniewskim. Sporo jest osób, które nie otrzymały wynagrodzeń za pracę, bądź były zatrudnione "na czarno". Nie brakuje też byłych wspólników wokalisty i jego wierzycieli. Ale większość z nich pragnie zachować anonimowość. Po prostu boją się – ujawnia informator tygodnika.

Katarzyna Davies reprezentująca Wiśniewskiego, zapowiedziała walkę z ludźmi zakładającymi owe stowarzyszenie.

Prawnicy Michała Wiśniewskiego już rozmawiają z osobami z powstającego stowarzyszenia. Grupa tych ludzi bezprawnie bowiem wykorzystała imię i nazwisko Michała, tworząc stronę internetową www.michalwisniewski.com, na której się promuje. Michał ma nadzieję, że ta sprawa zostanie załatwiona polubownie, że nie trzeba będzie spotykać się w sądzie – powiedziała.

Seweryn Krajnowski nie obawia się takich straszeń ze strony Wiśniewskiego. Podobno piosenkarz nie ma już żadnych prawników. Każdy kto pracował dla Wiśni dawno odszedł, gdyż ten nie płacił im wynagrodzenia. W sumie też by mogli wstąpić do takiego stowarzyszenia. Ciekawe czy Pani Davies ma odpowiednio płacone, może też się skusi na wstąpienie do grupy osób pokrzywdzonych przez lidera Ich troje.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Wiśniewski ma więcej kłopotów niż włosów na głowie!

You must be logged in to post a comment.