Wiśniewski jest zazdrosny o karierę żony! (video)

ImageI chociaż Michał Wiśniewski cieszy się z nowej płyty swojej żony, jest zły, że ta ma teraz zbyt mało czasu dla niego.


Ania Wiśniewska rozpoczęła swoją własną solową karierę. Pod pseudonimem Aniqa, Ania odbiega w swoich piosenkach od tych, jakie śpiewa zespół Ich troje.

Aniqa na konferencji prasowej pojawiła się sama. Michał Wiśniewski pozostał w domu. ycie na gorąco zapytało Anię, co myśli o jej nowej płycie Michał?

Wiele rzeczy mu się w niej podoba, wiele zrobiłby inaczej. Michał myśli innymi kategoriami. On lubi rzeczy duże, spektakularne – wyznała Ania.

Wiśnia został odstawiony na bok, i chociaż Ania w mediach mówi, że Michał zaakceptował jej projekt i jej drogę, w duszy ma żal,że pozostał sam.

Michał jest trochę zazdrosny, może nie o karierę, ale o czas, którego mu teraz za bardzo nie poświęcam – dodała w wywiadzie piosenkarka.

I bardzo dobrze, niech się przyzwyczaja, że nazwisko to nie wszystko. Jeden z tabloidów twierdzi, że karierze Ani pomaga jej nazwisko po mężu a my twierdzimy,że gdyby Ania rozpoczęła karierę solową od samego początku może dziś jej nazwisko wiątczak było by więcej warte niż Wiśniewskiego.

Inną sprawą jest kontrolowanie Ani, tego co robi. Sama Aniqa odcięła pępowinę , która łączyła ją z Ich troje i mężem. Postawiła się i to jest super.

Patrzcie jak Ania ładnie wygląda w swoich włosach.


Posłuchajcie jej piosenkę Godziny  z najnowszego singla .
{youtube}kAgs9vEL574{/youtube}

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.