Wiśniewscy nie będą prać brudów publicznie!

 Przynajmniej tak twierdzą, życie pisze własne scenariusze.

Kapif


Taką decyzję podjął Michał Wiśniewski. Ponieważ jego poprzednie związki kończyły się praniem brudów publicznie, ten chce zakończyć w przyjaźni. Jednak czy dotrzyma słowa?

Ania i Michał spotkali się specjalnie po to, by ustalić, co dalej zrobić. Doszli do wniosku, że staną na głowie, byle tylko nie ucierpiały na tym ich wspólne dzieci – zdradza Faktowi znajomy pary. – Michał nie chciał też, żeby po raz kolejny powtórzyła się sytuacja wojny między nim a jego żoną, tak jak to było z Mandaryną. Ania zgodziła się z nim. Też woli uniknąć całej tej szopki – dodaje  informator.

O rozwodzie tych dwojga mówiło się już rok temu, gdy w pobliżu Michała pojawiła się Marta, osoba z PR. Wtedy to była wielka przyjaźń między nim i Martą do tego stopnia, że wróżono Wiśniewskim szybkie rozejście się.

Widzę, jak się do niego mizdrzy, szuka okazji, żeby rzucić mu się na szyję, całuje prosto w usta. Tak nie witają się zwykli znajomi. Michał niby od niej ucieka, ale wszędzie ją ze sobą zabiera – na pokerowe turnieje, koncerty. To ona, nie Ania, towarzyszy mu w podróżach. To z nią czatuje, gdy żona śpi z dziećmi – mówił o Marcie  jeden ze znajomych Wiśniewskich.

Nie trzeba było długo czekać jedynie rok . Ich Troje ma nową wokalistkę , podobnie jak już było i rozwód za pasem.

Zobacz też: Kwaśniewska przyłapana na czułościach z Kubą!
źródło: Fakt.pl


Michał Pieściuk / newspix.pl


Michał Pieściuk / newspix.pl


Michał Pieściuk / newspix.pl


Michał Pieściuk / newspix.pl

Odwiedź nas na Facebooku- Zostań fanem Gadulek.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.