Wiśnia z Mandaryną na wakacjach!

 Spędzają co raz więcej czasu ze sobą, czyżby szykował się wielki powrót Wiśni do Mandaryny?


Marta Wiśniewska przygarnęła pod swoje skrzydła byłego męża Michała Wiśniewskiego po tym jak od tego odeszła trzecia żona, Ania wiątczak. Marta związana z fotografem CKM, Wojtkiem Bąkiewiczem, najwidoczniej odsunęła go na bok. Media nic nie wspominają by Wojtek bywał u swojej ukochanej.

Tymczasem Mandaryna zabrała swoją grupę podopiecznych ze szkoły tańca na obóz taneczny. Towarzyszyły jej również dzieci Xavier i Fabienne. Kilka dni później dołączył do nich Michał Wiśniewski.

Byli małżonkowie wraz spędzili cudowne chwile, świetnie się razem bawiąc – zupełnie tak, jakby znowu byli szczęśliwą rodziną. Podobno piosenkarz między koncertami zamierza jeszcze gdzieś zabrać Martę i dzieciaki.– donosi Fakt.

Ale to nie wszystko…

– Ostatnio Michał chorował, a Marta przywoziła mu leki i dbała o niego – mówi znajomy muzyka. I kilka razy w tygodniu grają w tenisa.

Nikt nie pisze i nie mówi co z dziećmi , które Michał ma z Anią wiątczak. Z doniesień mediów wygląda na to, że Michał ciągle przebywa z Martą i nie ma czasu dla tamtej dwójki szkrabów.

Czyżby liczyło się tylko jego samopoczucie?

Czytaj też: Szok! Górniak przestała jeść
źródło: fakt.pl
Jeszcze niedawno głosił na swoim blogu- ADNYCH KOBIET! Czy Mandaryna jest kobietą?!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.