,  

Wiśnia wrócił do Mandaryny?!

 Czy Mandaryna rzuci fotografa dla swojego byłego męża? Wiśnia jeszcze nie dawno pisał:  Żadnych kobiet…


Po tym jak od Michała Wiśniewskiego odeszła Ania Świątczak, jego trzecia żona, ten zaczął spotykać się ze swoją drugą żoną Martą Wiśniewską. Ta długo nie czekała i nadstawiła mu rękaw by ten się wypłakiwał. I tak pozostało. Marta i Michał co raz częściej są widywani razem. Każdego dnia Wiśnia jest gościem w jej domu.

– Michał stale przebywa z Mandaryną. Zaprosił ją na koncert Ich Troje i pozdrawiał ze sceny. Chce też pomóc jej w karierze – mówi Faktowi informator. – To nie tylko zawodowe zbliżenie! – dodaje rozmówca.

I tu tabloid rozpłynął się w słodkościach, jaka z nich zakochana para i że miłość między nimi nigdy nie wygasła. Przypomniał też jak brali ślub na północy i jak to sanie ciągnęły renifery parę młodą a wszystko mogła oglądać cała Polska, jak zresztą z ślub z Anią w Stanach również, który wcale nie był mniej nagłośniony i kolorowy.

Wystarczyło, że Ania odeszła od Michała a ten już wskakuje w ramiona Marty. Ta bez wahania go przyjmuje rzucając zapewne fotografa CKM i PLayboya Wojtka Bąkiewicza, do którego miała nie tak dawno tak wielkie zaufanie, że gotowa byłaby mieć z nim dziecko.

Marta już niczego nie ukrywa przed przyjaciółmi, otwarcie mówi o swoich uczuciach do Wojtka, a nawet o planowanej wspólnej przyszłości. Bo oni oboje chcą mieć dziecko. Jeżeli się na to zdecydowała, to znaczy, że ma do Wojtka ogromne zaufanie – jeszcze niedawno mówił w Na Żywo znajomy Marty i Wojtka.

Bajka jak z Carringtonów.

Czytaj też: Otylka Jędrzejczak wciąż jest sama
źródło: Fakt.pl


Mazur

Kapif

I jeszcze jedna niespodzianka, Wiśnia obiecał zrobić jej karierę piosenkarki!

O NIE!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.