Wiśnia przegrywa resztę kasy w kasynie gry!

ImageTrzeba mieć już nie po kolei w głowie, by w sytuacji bankructwa przepuszczać resztę co się ma w kasynie gier w Las Vegas!


Michał Wiśniewski poleciał z żoną i zespołem Ich Troje do USA by zarobić chociaż na część długów.  Od dawna jest wiadomo, że Michał i Ania lubią hazard. Nic więc dziwnego , że będąc w Las Vegas, które jest królestwem gier małżonkowie nie pożałowali sobie by odwiedzić kasyna. Ania na blogu pochwaliła się co porabiają w wolnych chwilach.

Resztę czasu w Vegas spędzamy przy maszynach!! .Dając się zbałamucić przewrotnej naturze ludzkiej wrzucamy centy i więcej i… czekamy a nuż spadnie ta trzecia siódemka. A tu na złość wszystko tylko w pobliżu. Tak serio to wybaczcie ale nie da się być we Vegas i nie przegrać kilku dolarów wspierając tubylczą gospodarkę. Za nasze pieniądze wkrótce wybudują tu kolejny hotel bądź też kasyno.
Czyż nie przyjemnie będzie przywieźć tu dzieci i opowiedzieć im jak to rodzicie musieli się nastarać by one teraz mogły zobaczyć potęgę rozświetlonego Las Vegas…

Mieliśmy nadzieję, że Ania ma więcej rozumu od swojego męża. Ale cóż. Brak słów. Jej osobista kariera chyba legła już w gruzach.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.