Wiśnia nie pojawił się na koncercie (video)

 Organizatorzy sprzedali sporo biletów, chętnych było a Wiśnia się nie pojawił.


Pisaliśmy i p okazaliśmy Wam jak Michał Wiśniewski z Ich Troje  podróżuje po Stanach. Jemu koncerty w głowie? To raczej wycieczka krajoznawcza. A cała grupa zachowywała się jakby pierwszy raz byli na terenie USA. Fakt, filmy są extra i ktoś kto tam nie było dzięki tym nagraniom może sobie popatrzeć jak się żyje za oceanem. Ale zdaje się Wiśnia pojechał by się odkuć, więc do ciężkiej pracy. Tym czasem on ma gdzieś pracę.

Zespół dosłownie w ostatniej chwili odwołał koncert w San Diego.

Sprzedaliśmy 150 biletów każdy po 35 dolarów – żali się organizator. Jednak w dniu koncertu zamiast idola, fanów powitał odręczny dopisek na plakatach: "Koncert odwołany".

Ludzie, którzy kupili bilety nie kryją rozczarowania.

Chciałem zdobyć autograf Michała Wiśniewskiego – mówi w rozmowie z yciem na gorąco jeden z pechowych wielbicieli Ich Troje. Nikt mnie nie poinformował, że niepotrzebnie jechałem dwie godziny z Los Angeles. Michał stracił w nas fanów.

Podobno wygląd klubu Wiśni się nie podobał a to garderoba zbyt mała. Właściciel klubu też nie ukrywa złości: Tu może występować Pink Floyd! Ja na tej sali regularnie organizuję koncerty. Dla mnie to gwiazdorzenie.

Jaki na prawdę jest powód odwołanych koncertów? Sami popatrzcie na filmach jakie Wiśnia wrzucił do sieci.

Wizyta w Las Vegas
{youtube}YPhDbGG160g{/youtube}

Wizyta kasynie

{youtube}QI4sO8BFQCg{/youtube}
Bardzo fajna wycieczka krajoznawcza, niestety koncertów nie było na filmach. A szkoda, moglibyśmy zdementować krążące plotki o nieudanych występach. No cóż…

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.