Wiśnia na dnie!

ImageMichał Wiśniewski ma więcej długów niż włosów na głowie. By spłacić je… powinien sie ostro zabrać do pracy!


Michał Wiśniewski miał nadzieję na duże pieniądze sprzedając swoje dzieci reklamom AGD. Niestety to co zarobiły dzieci dzięki reklamowaniu sprzętu domowego nie wystarczy nawet na spłatę ogromnych odsetek od dwumilionowego zadłużenia. W ajki sposób Michał w padł w takie zadłużenia?

Od lat Wiśnia nie zarabia jako lider zespołu Ich Troje. Kariera jaka zdobył dzięki zespołowi niestety nie starczy by żyć bez pracy do końca życia. Zamiast  koncertować, nagrywać nowe piosenki, on się wdał w hazard. Nocami pogrywa w pokera, na którym miał nadzieję zarobić. Niestety zamiast zarobku wpadł w długi. Według magazynu Imperium TV Wiśniewski jest dłużny swoim wierzycielom około 2 milionów złotych.

Pod koniec starego roku sytuację próbowała ratować jego żona Ania Wiśniewska. Niestety z niewiadomych przyczyn jej kariera stanęła w miejscu a właściwie od chwili kiedy z Michałem poleciała do Stanów.

Michał znalazł inne rozwiązanie by zrobić trochę pieniędzy. A mianowicie wymyślił, że będzie pobierał opłatę w kwocie 100 zł od głowy za spotkania z fanami. atwa kasa ale kto mu zapłaci i kto w takim razie będzie się chciał z nim spotkać? Czy na prawdę uważa się za tak wielką gwiazdę, że ludzie zapłacą za to, by spojrzeć mu przez chwilę w oczy?

Zapłacili byście?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.