Wiśnia będzie promował Chopina!

ImageZaskoczeni? Michał Wiśniewski i kilka innych osób będzie promował 200 rocznicę urodzin Fryderyka Chopina .


Michał Wiśniewski, Ania Wiśniewska, Tomasz Jacyków, Natalia Kukulska, raperzy Sokół i Pono, będą twarzami promocji 200 rocznicy urodzin kompozytora Fryderyka Chopina.

Wszystkie wymienione osoby wystąpią w specjalnym cyklu Viva Spot w muzycznej stacji Viva Polska.

Stylista opowie o modzie z czasów Chopina. (…) Kolejno w programie pojawią się: Michał i Anna Wiśniewscy (opowiedzą o rozwijaniu zdolności muzycznych dzieci), Natalia Kukulska (wspomni początek swojej kariery), Kasia Klich (będzie mówić o studiach na Akademii Muzycznej), Olivier Janiak (podsumuje życie towarzyskie XIX wieku), Sasha Strunin (opowie o życiu na obczyźnie), Marina uczenko (będzie mówić o diecie) a na konie Sokół i Pono podsumują wpływ muzyki Chopina na hip-hop) – czytamy w Fakcie.

Zdjęcia do spotu powstaną w takich miejscach jak :  Ogród Saski, Pałac Kazimierzowski, Pałac Czapskich, Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina, kawiarnia Honoratka przy ul. Miodowej, Kościół Wizytek, ul. Kozia, Kościół więtego Krzyża na Krakowskim Przedmieściu i azienki Warszawskie przy Pomniku Fryderyka Chopina.

Wiśnia znowu się załapał na fuchę. Mało pracy , parę groszy wpadnie do kieszeni. Czy jednak to starczy na spłatę milionowych długów?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.