Wiosenne talenty w czwartej edycji „The Voice of Poland”

Fotoszok.pl
Już w sobotę, 1 marca, widzowie Dwójki obejrzą premierowe odcinki najnowszej edycji znanego formatu – „The Voice of Poland”. Zobaczą występy utalentowanych wokalistów z Mazowsza, Lubelszczyzny, a nawet… Meksyku! W trakcie „Przesłuchań w ciemno” nie zabrakło emocji, gęsiej skórki oraz ostrych słów krytyki.

 

Premiera czwartej edycji „The Voice of Poland” zbliża się wielkimi krokami, a ciekawość widzów podsycają „przecieki” publikowane co kilka dni przez producentów programu. Występ Juana Carlosa, który pojawił się w Internecie 19 lutego, udowodnił, że poziom tegorocznej edycji będzie zaskakująco wysoki. 23-letnia Aleksandra Węglewicz pokazała ogromny talent w improwizowanym wykonaniu utworu „Another Day In Paradise”.

 

Juan Carlos, który urodził się w Meksyku i stawiał tam pierwsze kroki w swojej muzycznej karierze, dopiero niedawno przeprowadził się na stałe do Polski. W trakcie jednego z koncertów poznał dziewczynę, która przyjechała do Meksyku na wymianę studencką. Przyjaźń przerodziła się w miłość, a młody muzyk zdecydował się odwiedzić rodzinny kraj ukochanej. Niedługo potem podjął decyzję o przeprowadzce, ponieważ urzekła go tutejsza kultura, ludzie i… polskie piwo. Zamieszkał w Lublinie i zdobył ogromne uznanie publiczności grając koncerty w okolicznych pubach. Od 2012 roku Juan występuje w Polsce ze swoim hard rockowym zespołem „Enclose”, w którego składzie znajdują się także Polacy.

 

Pochodząca z Siedlec Ola Węglewicz zdobyła serca Trenerów śpiewając z nimi na scenie. Dotychczas występowała razem z gospelowym chórem Sound’n’Grace, jednak decydując się na udział w programie dziewczyna musiała pokonać stres i sama zaprezentować się przed Trenerami. Jak widać ciepłe usposobienie wokalistki nie pozwoliło im usiedzieć na czerwonych fotelach – Maria Sadowska i Tomson dołączyli do niej z mikrofonami w dłoniach.

 

O wyborze drużyny uczestnicy musieli zadecydować sami, lecz producenci programu nie ujawnili ich wyboru. Kogo wybrali jako swojego Trenera? O tym widzowie dowiedzą się w sobotę, 1 marca.

 

Premiera „The Voice of Poland” już w sobotę, 1 marca, o godzinie 20:05 tylko na TVP2. Kolejne odcinki programu w każdą sobotę o godzinie 20:05 i 21:05 (dwa odcinki).

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.