WiMP oddał Wam głos na Heineken Open’er Festival!

Muzyczny serwis streamingowy WiMP w trakcie trwania festiwalu zbierał na swoim stoisku wpisy z Waszymi ulubiony utworami. W efekcie powstała okazała tablica zapisana po same brzegi tytułami piosenek, na podstawie której ułożono ogromną playlistę składającą się wyłącznie z typów festiwalowiczów.

Zainteresowanie playlistą było ogromne, za co serdecznie dziękujemy. Bawiący się na Open’erze ludzie pomiędzy koncertami bardzo chętnie łapali za kolorowe markery, dzieląc się z serwisem WiMP swoimi ulubionymi utworami. Teraz przyszedł czas, aby ta wyjątkowa ujrzało światło dzienne.

Owocem inicjatywy WiMP i uczestników festiwalu jest unikatowa i jedyna w swoim rodzaju playlista. Zestawienie odzwierciedlające muzyczne gusta Openerowiczów, to ponad 100 utworów i 8 godzin muzyki o bardzo szerokim wachlarzu gatunkowym. Rzecz jasna, na playliście dominują artyści, którzy zachwycili publiczność tegorocznego Open’era swoimi występami. Nie mogło więc zabraknąć takich zespołów jak Blur, Queens of the Stone Age, Arctic Monkeys czy Kings of Leon, którzy zgromadzili tłumy przed główną sceną lotniska w Kosakowie. Festiwalowicze nie zapomnieli także o rodzimych wykonawcach, których mogli posłuchać w ciągu 4 dni koncertów. Na naszej tablicy pojawiły się utwory Dawida Podsiadło, Marii Peszek czy Łąki Łan.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.