Wiem, że jestem straszna -Zapendowska

Kapif

Wszyscy się je boja nawet poza ekranem, dlaczego?

Ela Zapendowska mało, że nie jest zbyt urodziwa, to jeszcze nie jest najmilszą osobą. Nie lubią jej uczestnicy Must be the music, a wręcz się jej boją ale i poza ekranem ludzie trzymają dystans do nauczycielki śpiewu, dlaczego?

Wiem, że uczestnicy show boją się mnie. Poza telewizorem, w mojej pracy też się mnie boją. Wiem, że jestem straszna. I dobrze. Mogę zrobić jeszcze aaahhrrrr! – mówi Elżbieta Zapendowska.

– Wiem, że niektórym mogę sprawić przykrość. Ale czy życie nie sprawia przykrości? Albo jesteś dobry i cię kupują, albo jesteś kiepski i nijaki. I to wszystko – tłumaczy swoje zachowanie. I wcale je nie zalęzy by ktokolwiek ją lubił.

X-Faktor to show, w którym specjalistka od głosu ocenia najsurowiej. Wcześniej brała udział w Idolu, w którym była bardzo łagodna, później w Jak oni śpiewają, nie zależało jej na ocenie gwiazd. Dlaczego tak się wyżywa na amatorach?

– Jeżeli ma się do czynienia z aktorami profesjonalnymi czy nieprofesjonalnymi jak w „Jak oni śpiewają”, to troszkę inaczej trzeba ich oceniać, bo to jest tylko ich hobby. Natomiast tutaj szukamy ludzi, którzy mają profesjonalnie wejść w rynek muzyczny. W show-biznesie nie ma litości. Nie mam zamiaru nikogo oszczędzać ani się zmieniać – wyjaśnia Zapendowska.

Zbliżając się do końca show, Zapendowska będzie bardziej ostra. Musicie być przygotowani na ostrą krytykę z jej strony.

Zobacz też:Czy „Must Be The Music” odmieni jego życie?

źródło: Fakt.pl

Kapif

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.