, , , , , , , , , ,  

Wielkie serca wielkich Polek

Już 14 grudnia, portal Agaty Młynarskiej OnaOnaOna.com zorganizuje pierwszy charytatywny koncert świąteczny. W wydarzeniu, które odbędzie się w Lublinie,  weźmie udział wiele wyjątkowych gwiazd.

 

 

Celem koncertu, który jest pierwszą charytatywną inicjatywą portalu OnaOnaOna.com, będzie zbiórka funduszy na rzecz Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli – ośrodka, który tworzyła i w którym pracuje Profesor Elżbieta Starosławska.  Pani profesor jest laureatką nagrody przyznanej w plebiscycie „3 razy ONA” organizowanym przez portal OnaOnaOna.com. Do plebiscytu zgłosiła ją Henryka Krzywonos, która również aktywnie angażuje się w organizację koncertu.

Cały dochód zostanie przeznaczony na zakup cytometru przepływowego do diagnozowania nowotworów układu chłonnego. To sprzęt, który może odmienić los wielu chorych.
Przedmioty na aukcję przekazały między innymi takie osoby jak Anna Komorowska, Beata Tyszkiewicz, Irena Santor, Henryka Krzywonos oraz Wojciech Młynarski.

 

W koncercie, który odbędzie się w lubelskim Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego wezmą udział znane i cenione artystki polskiej sceny muzycznej i nie tylko: Alicja Majewska, Ewa Błaszczyk, Olga Bończyk, Majka Jeżowska, Monika Kuszyńska i Joanna Kurowska.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.