Wielkie pojednanie Wiśniewskiego z bratem

Na jednym z blogów Michała Wiśniewskiego przeczytaliśmy o jego wielkim pojednaniu z rodziną. Wiśnia pogodził się ze swoim przyrodnim bratem, bo poczuł, co znaczy rozdarta więź.


Tekst z blogu:

„Matka Michała Wiśniewskiego nie pije od kilku lat. Jednak w bardziej rozrywkowych czasach nie była taka porządna. Urodziła trzech synów, którzy cierpieli przez jej nałóg i musieli sami sobie radzić.

Wiśniewski zaprzyjaźnił się po latach z jednym z nich, Kubą, pomógł mu wystartować w życiu. Dziś są w dobrych stosunkach.

Michał regularnie odwiedza Kubę, ale ze swoim przyrodnim bratem, a moim najmłodszym synem Jarkiem nie chciał nawiązać bliższych więzi – wyznaje Grażyna Wiśniewska yciu na Gorąco. Wprawdzie obaj spotykali się, gdy leżałam w szpitalu na detoksie, ale Michał był wobec Jarka chłodny. Miał przekonanie, że przyrodni brat to jakby nie brat.

Dopiero, kiedy zaczęło mu zależeć, by jego dzieci z dwóch związków się zaprzyjaźniły, zmienił podejście, zadzwonił do Jarka, pomógł mu rozwiązać problemy z mieszkaniem.

Jestem szczęśliwa, gdy widzę ich wszystkich razem. Marzy mi się, że kiedyś wszyscy trzej ze swoimi rodzinami i ze mną zasiądą do wigilijnego stołu – mówi Wiśniewska.I pewnie to, co na stole, poza pracą dla jednego brata i mieszkaniem dla drugiego oraz mamy, też ufunduje Michał?”

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.