Wielki szum wokół ciąży Alicji

ImageKiedy Alicja Bachleda Curuś i Colin Farrell pokazali się na lotnisku w Los Angeles a ona gładziła się po sporym już brzuszku, media oszalały.


Colin Farrell będzie musiał przejść długą drogę zanim przekona rodzinę Alicji do siebie. Aktor znany jest jako lowelas. Miał dużo kobiet a z jedną nawet był żonaty, która urodziła mu syna. O jego sercowych podbojach mówiło się zawsze i wszędzie. Czyżby Alicja miała być tą ostatnią? Trudno w to uwierzyć.

Alicja Bachleda Curuś pochodzi z rodziny katolickiej z tradycjami. Nie ma tu mowy o nieślubnym dziecku. Farrell będzie musiał ożenić się z piękną Polką. Tylko żeby za kilka miesięcy nie zostawił jej dla innej. Chociaż w tym związku aktor jest już dość długo jak na jego możliwości.

Mama Alicji nie chce udzielać żadnych wywiadów, obecnie wyłączyła telefon i najprawdopodobniej poleciała do Stanów by namówić Alicję do powrotu do kraju.

Na forach internetowych aż wrze. Internauci nie wierzą, że Alicja jest w ciąży. Twierdzą , że to mistyfikacja., że udaje. Fani Farrella są wściekli , inni gratulują.

Kilka wpisów.

Spójrzcie na jej twarz i piersi. Ta kobieta na pewno jest w ciąży, o czym świadczą zmiany w jej ciele. Ona będzie miała dziecko!

yczę im obojgu wszystkiego co najlepsze, i mam nadzieję, że ich kariery nie staną w miejscu z powodu ślicznego dziecka.

Uważam, że to plotka. Ona nie może być w ciąży!

Farrell kiedyś w wywiadzie powiedział, że chciałby  mieć dużo dzieci, rozrzuconych po całym świecie.  Mamy nadzieję, że Alicja nie jest jedną z nich.

celebrity

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.