, , ,  

Wielki sukces Ciacha!

 Mimo nieprzychylnej recenzji polskich krytyków, Ciacho jest jednym z najlepiej oglądanych filmów. Wyprzeda komedię jedynie Avatar.


Już ponad 513 tyś.* widzów przyciągnęła do kin najnowsza produkcja Patryka Vegi Ciacho. Z takim wynikiem plasuje się na drugim miejscu najchętniej oglądanych przez Polaków filmów – lepiej wypada jedynie Avatar, film o największym budżecie w historii kina.

Z takiej popularności
Ciacha cieszy się zapewne Fundacja WOP. Każdy kolejny bilet kupiony na komedię „Ciacho” sprawia, że zwiększa się pula pieniędzy, które zostaną przekazane Fundacji .Gramy z Orkiestrą do 20 lutego! Pamiętajcie! Idąc do kina na „Ciacho” nadal wspieracie WOP– mówi w imieniu twórców i producentów filmu reżyser Patryk Vega.

Historia trzech braci ( Karolak, Bosak, Małaszyński) , którzy zrobią wszystko by wyciągnąć swoją siostrę (muda- Trzebiatowska) z tarapatów najwyraźniej przypadła do gustu polskiej publiczności. Pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji i zabawnych gagów fabuła znajduje odbiorców wśród wszystkich grup wiekowych.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.