, ,  

Wielki show Dody w Sopocie!

 Festiwal Hit Sopot 2009 rozpoczęły dwie skrzypaczki, które w hołdzie Michelowi Jacksonowi zagrały jego utwór Back or white.

AKTUALIZACJA!


Sopot się zaczął , na pierwszy rzut wskoczyła Doda. Piosenkarka zjechała na linie, nie bała się wysokości? Może oczy miała zamknięte pod maską. Jedna piosenka na początek Nie daj się ale już zapowiedziała dalszy występ. Więc czekamy z niecierpliwością na dalsze jej popisy, mamy nadzieję, że się nie zawiedziemy tym razem.

Pierwszym wokalistą , który brał udział w konkursie na hit lata, był Stachurski, który śpiewał z playbacku. Co nas zdziwiło? Jego wygląd. Piosenkarz jakiś czas temu zapowiadał , że się odchudza ale jego widok raczej nas przeraził niż wzbudził zachwyt. Wychudzony, ogolony na łyso wyglądał raczej chorowicie niż zdrowo.

Co do innych gwiazd, kilka zagrało na żywo, kilka z playbacku. Czy się nam podobało? Powiedzmy nie byliśmy do końca zachwyceni całością, mogło by być lepiej.

 Konkurs na Hit lata wygrała Ewa Farna,  i zasłużyła sobie na takie miejsce. Aż trudno uwierzyć, że dziewczyna zaraz skończy 16 lat. piewa na prawdę profesjonalnie. Może za rok będzie większą artystką niż Doda?

Co do Dody.  Druga część jej występu, oczywiście musiała być na końcu tego odcinka festiwalu, by widzowie nie uciekli z przed telewizorów. Prawdę mówiąc czekaliśmy na więcej. Nie było źle ale oczekiwaliśmy na przykład, że przy rurze tak głośno zapowiadanej, Doda zatańczy. Ona tylko po niej zjechała, po tym jak wdrapała się na klatkę pełną facetów. Całe lekcje u Egurroli okazały się tylko po to by piosenkarka zapamiętała choreografię, którą ten ułożył. Tancerze tańczyli a Doda się wypinała i biegała między nimi. A szkoda, mieliśmy nadzieję, że może jednak potańczy. Po za tym Doda skopiowała pomysły Christiny Aguilery z trasy koncertowej Stripped i Britney Spears z jej ostatnich koncertów.

Zdjęcia może nie najlepszej jakości ale gorące.
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.