Wielki powrót Violetty Villas!

 Violetta Villas uważana jest za legendę polskiej muzyki, a piosenki w jej wykonaniu wciąż wywołują ciarki na plecach.


Violetta Villas, która zdecydowała się wrócić na scenę, odwiedzi Zabrze. Autorka przypomni w Zabrzu swoje największe przeboje, które od prawie pół wieku rozbrzmiewają w Polsce, w Europie i za oceanem.

Ponowne śpiewanie, po długiej przerwie i wielu perypetiach życiowych, Violetta Villas rozpoczęła w 2007 roku. Wzięła wtedy m.in. udział w programie „Szansa na sukces”. Rok później, z kolei, wystąpiła gościnnie w programie „Jak Oni śpiewają” wykonując swoją najbardziej chyba znaną piosenkę „Nie ma miłości bez zazdrości". W lipcu 2009 roku pojawiła się na pielgrzymce Radia Maryja do Częstochowy, gdzie sprzedawała swoje płyty, rozdawała autografy i rozmawiała z fanami. Wtedy to też m.in. zapowiedziała organizację benefisu z okazji nadchodzącego 50-lecia działalności artystycznej.

8 listopada 2009 roku, w Bazylice w Ziębicach odbył się pierwszy od dwóch lat recital artystki., jednak pierwszym prawdziwym spotkaniem z szeroką publicznością będzie zabrzański koncert w Domu Muzyki i Tańca (22 stycznia 2010 godz. 19), dlatego też zapowiada się on niezwykle ciekawie.

Teraz można już kupić bilety na koncert Violetty Villas, wystarczy kliknąć TUTAJ

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.